پیام خوش آمد ریاست دانشگاه آزاد چابهار

 

به نام خدا

درود خالصانه و خوش آمدگویی صمیمانه‌ام را از شهر موج و مرجان، بندر زیبای چابهار و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین­ الملل چابهار پذیرا باشید.

دانشگاه­ها بعنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه­ ی تولید علم و آگاهی را بعهده دارند و این مهم با سخت کوشی، جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد. دانشگاه آزاد اسلامی که یکی از دستاوردهای عظیم فرهنگی انقلاب اسلامی به شمار می رود با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه­ ی هر چه بیشتر علمی، آموزشی، فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود. تردید ندارم که با تلاش و کوشش شما فرزندان سخت کوش ملت بزرگ ایران و مخصوصا خطه غیرتمند دریای عمان، غروری وصف نشدنی را برای دانشگاه پرافتخارمان رقم خواهید زد. با استعانت ازدرگاه خداوند برای نیل به این مهم با تمام توانمان و البتّه در حد وسعمان می‌کوشیم از بهترین و مجرّبترین اساتید دعوت و امکانات و تجهیزات کافی و مناسب را فراهم کنیم.

مایه­ ی سربلندی و خرسندی است که افتخار خدمتگزاری به ما ارزانی گردیده و از این حیث شاکر درگاه خداوند منانیم و در نهایت از محضر آفریدگار حکیم استمرار توفیقاتتان را در جمیع جهات خواستاریم./

 

بهزاد دهواری

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل چابهار